עם FedEx והשימוש בשירותי משלוח UPS, קיבלתי את חבילת האופניים שלי תוך יומיים בדרום מרכז קליפורניה. אני לא יודע אם FedEx יושב על החבילות, לוקח אותם למתקן הבא ומספק בזמן.

אתה יכול להשתמש במספרי מעקב

כדי לגלות מתי המשלוח שלך מגיע. אם אפשרות המשלוח שלך אינה כוללת מספר מעקב, תאריך המסירה המשוער נמצא בפרטי ההזמנה שלך בחנות Google. אם אתר המשלוחים אומר שלא ניתן למצוא את מספר המעקב שלך, נסה שוב בעוד מספר שעות.

אם יש לך מספר הזמנות או משלוחים

חפש ושלח בדוא"ל את אלה שאתה רוצה לעקוב אחריהם. עקוב אחר ההוראות בדוא"ל למעקב אחר המשלוח שלך באמצעות מספר המעקב. הזן את מספר המקצוענים ומספר המשלוח שלך כדי לעקוב אחר מיקום המשלוח ומיקום האיסוף שלך.

FreightCenter מציב את הלקוחות "בראש ובראשונה על ידי מתן הודעות מיידיות ועדכוני מעקב בזמן אמת של המשלוחים שלהם דרך חשבון Freightcenter שלהם

בנוסף, חברת Freight Center מספקת הצעות להזמנות הובלה שוטפות ועבר וכן מסמכים ודוחות שוטפים ישירות מ- השירות זמין לכל המשלוחים והוא זמין בכל שעות היום.

כאשר אתה עוקב אחר משלוחים באינטרנט

יש לך שליטה טובה יותר על כל תהליך המשלוח. באמצעות מספר מעקב תוכל לקשר אל אתר לעקוב אחר השידור דרך האינטרנט. אם שירות המעקב מסופק על ידי חברת התעופה, אתה יכול לעקוב אחריו דרך האינטרנט, מספר הטלפון או כל אמצעי אחר המסופק על ידי חברת התעופה.

אתה יכול לעקוב אחר גלם נכנס חומרים וסחורות יוצאות בזמן אמת

מקבלים החלטות במהירות, ושוררים באופן יזום בכל הנוגע לעמידה וניהול של ציפיות הלקוחות. מעקב אחר חבילות ומשא כבר לא עוסק במעקב אחר פריטים ובהודעה על משלוח משלחים. תכונת מעקב מאפשרת לך לאתר משלוחים לפי ספק.

השקעה בטכנולוגיות המספקות נראות ושליטה רבה יותר יכולה להוביל ליתרונות בעלות וחסכון בזמן

כמו למשל לאפשר ללקוחות לעקוב אחר משלוחים בשירות עצמי. עם פלטפורמת המעקב החזקה והנוחה שלנו למשלוחים, אתה מקבל נראות מיידית למשלוחים שלך. תן ללקוחות שלך גישה למידע על מעקב אחר חבילות ישירות מהאתר שלך.

עדכון קוד סטטוס משלוח W4947C בחר משלוח מטופס המעקב ובחר בשורת קוד סטטוס (Revs) מהתפריט. משלוח W49 47F בחר משלוח מתוך טופס המעקב ובחר מעקב אחר משלוחים מתפריט סדרת המסלול.

מספר המעקב חייב להיות בינלאומי וניתן לייחסו לארץ השולח. להצגת קוד הסטטוס של משלוח רשומה, הוסף או מחק את קוד מצב משלוח הרשומה (טבלה F4947) ומספר המעקב שלו; ניתן להחיל קודי מצב משלוח על חתיכה אחת או על מספר חלקים של המשלוח.

UPS Mail

הוא חידוש בשירותי שליחויות, כאשר UPS אוסף חבילות ומעביר אותן ל- USPS למשלוח בקילומטר האחרון. אתה לא צריך לחכות זמן רב כדי לקבל ערכת משלוח חינם הכוללת תווית משלוח חינם לשימוש עם השירות והנחה של 5% על ערך ההזמנה הנכנסת בעת הדפסת הדואר. לאחר שתסיים את תקופת ההערכה, תקבל הנחה של 20% נוספים בדמי משלוח.

30,000 מטרים רבועים של מרכזי טיפול

אחסון והעברה של חבילות מעבדים מדי יום מאות אלפי חבילות בינלאומיות. מונע על ידי נתונים גדולים ויכולות ה- IT החזקות שלנו שהוטמעו במהלך 17 השנים האחרונות, UPS מסוגלת לספק רשת הפצה עולמית של מחסני הפצה, מסופים ומערכות אספקה עם שרשרת אספקה משולבת.

ווייז מסתמך על מחקר ופיתוח עצמאי של מערכות ניהול לוגיסטיקה וחברות

כדי לספק את הפתרונות והשירותים הלוגיסטיים הטובים ביותר. YDH מספקת פתרונות מרובים לשוק המסחר האלקטרוני העולמי באמצעות שילוב פלטפורמת המשלוח הרב שליחית שלנו. אנו מתחייבים לעמוד בדרישות הלקוחות לוגיסטיקה חוצה גבולות איכותית ובמקביל לתת ללקוחות את האפשרות להתרכז במכירות.