מקומות עבודה רבים שנוצרו במהלך מהפכת הסחר והתיעוש של המאות השמונה עשרה והתשע עשרה לא שולמו לעובדים שקיבלו שכר שעתי או יומי או ששולמו ליחידת ייצור (המכונה פיסת עבודה). זה משולם ללא קשר למה שאתה מרוויח ומעוות על ידי מספר רב של עובדי ציבור עם משכורות ממוצעות.

על פי חוק תשלומי שכר, אם לחברה יש פחות מ -1,000 עובדים, החברה משלמת שכר על ה -7 בכל חודש. בדרך כלל משווים זאת לשכר רגיל או לשכר לפי שעה על בסיס שבוע רגיל של 40 שעות, 50 שבועות בשנה ושבועיים של חופשה.

כיום מושג השכר מתפתח כחלק ממערכת התגמול הכוללת שמעסיקים מציעים לעובדיהם

בתור התחלה, המילה "שכר" קשורה לעתים קרובות לשכר השנתי של העובדים, בעוד שהמילה "שכר" קשורה בשכר העובדים על בסיס מספר השעות שעובד כפול השכר השעתי. שכר של 50 אלף דולר בשנה מגיע בנוסף לשכרו השנתי הממוצע של כ -300 אלף דולר לאורך תקופת חוזהו לשמונה שנים, כמו גם הבונוס המרבי של 2.52 מיליון דולר ותוספת של 3 עד 5 מיליון דולר בשנה.

לעובדים ובמידה פחותה לשכירים יש גם הטבות אחרות כגון ביטוח בריאות בחסות מעביד

מס שכר (מחצית ממס הביטוח הלאומי ומדיקר מגיעים לגיל הזהב, נכות. ומסי אבטלה), תוכניות פרישה בחסות מעסיק, חופשה בתשלום, ימי חופשה, בונוסים, הנחות בעסקים ועוד.

חישוב השכר השבועי שלך לא פשוט על ידי הכפלת השכר השבועי שלך במספר השעות בשבוע ובחלוקת השכר השנתי שלך ב- 52.

השכר הוא שכר שמשלם המעביד לעובד על הזמן המושקע ועל הזמן המושקע. באופן כללי, משתכרי השכר נוטים להרוויח פחות מהשכירים. העובדים אינם מקבלים הטבות אלה, וגם אם הם עובדים 40 שעות בשבוע, עם חופשה או בלי, הם לא מקבלים פיצוי.

ככל שתקבל יותר משכורות בשנה, כך משכורת המשכורת קטנה יותר, בתנאי שתקבל את אותה השכר. אם אתה עובד בעצמך, עליך לשלם מס על עבודה עצמית השווה לחלקו של העובד במיסי ה- FICA, שהם 15.3% מהסך הכולל.

מחשבון שכר מחשבון שכר

הוא כלי לסייע בחישובי שכר, פנסיה והשקעה אישיים. כל שעליך לעשות הוא להכניס את סכום הכסף שאתה רוצה לקחת הביתה עבור כל תקופת תשלום, והמחשבון יגיד לך כמה הרווח שלך לאחר מס חייב להיות. הזן עד שישה תעריפים לפי שעה כדי לקבל שכר לפי שעה משוער לעובדים.

בנוסף למס הכנסה

המעסיק שלך יכול גם לעכב חלק ממשכורת המשכורת שלך לכיסוי מיסים ממלכתיים ומקומיים. אם אתה גר במדינה או בעיר עם מס הכנסה, הם יכולים להשפיע על מס ההכנסה שלך. המעסיק שלך רשאי להניב מס מהמשכורת שלך, מה שיכול להפחית את המשכורת הכוללת שלך.

לפשט את תהליך יצירת מקומות העבודה ותמחור העבודה

מחשבון זה יעזור לך להעריך כמה כסף מההשקעות שלך תרוויח על סמך סכום הכסף שהושקע והתשואה השנתית הצפויה. כלי רב עוצמה נוסף הוא חישוב נטו ברוטו, המעריך שכר ושכר נטו בכל חלקי ארצות הברית.